Wstęp foto tekst
Wyjątkowy Hotel

Pod Warszawą hoteli nie brakuje, ale nasz jest wyjątkowy. Powstał jako ucieleśnienie zachwytu dokonaniami autora Trylogii – Henryka Sienkiewicza oraz podziwu dla kunsztu reżyserskiego Jerzego Hoffmana, człowieka, który tchnął filmowe życie w sienkiewiczowskich bohaterów. Niezwykły klimat szlacheckich siedlisk odczuć tu można na każdym kroku. Kilkuhektarowy teren nie bez powodu przywodzi naszym gościom na myśl filmową scenografię.

Tekst
zdjeciem lub przyciskiem

Kiedy to narodził się Klub Jeździecki GALOP, gdzie adepci ujeżdżenia doskonalili swoje umiejętności. W Klubie Galop trenowali znani kaskaderzy i aktorzy. To właśnie konie z naszego ośrodka brały udział w filmowych adaptacjach „Pana Tadeusza”, „Anny Kareniny” czy „Zemsty”. Aby spełnić oczekiwania klientów, Klub Galop zajął się organizacją imprez okolicznościowych, plenerowych i integracyjnych.

Z roku na rok ośrodek rozwija się poprzez kolejne inwestycje – motywem przewodnim i wizytówką zawsze był koń. W dniu 31 marca 2008 roku odbyło się oficjalne otwarcie Hotelu TRYLOGIA, wielki polski reżyser został oficjalnie ojcem chrzestnym obiektu.

Dzisiaj Hotel TRYLOGIA pod Warszawą to swoiste Centrum Konferencyjno – Bankietowe zatrudniające kilkadziesiąt osób – wyposażone w bazę hotelową oraz czterohektarowy, doskonale zagospodarowany teren wypoczynkowo-rekreacyjny.

zdjecie i tekst standard

Dwór rozłogi

Na terenie naszej hotelowej posiadłości mieści się budynek restauracji “Dwór Rozłogi”. Inspiracją jego był oczywiście dwór Kurcewiczów opisany na kartach “Ogniem i mieczem”. A czym inspirują się nasi kucharze? Z prawdziwą pasją łączą smaki tradycyjnej kuchni polskiej. Równie sprawnie poruszają się wśród przepisów staropolskich jak i współczesnych.

zdjecie i tekst standard plus foto

Dwór rozłogi

Na terenie naszej hotelowej posiadłości mieści się budynek restauracji “Dwór Rozłogi”. Inspiracją jego był oczywiście dwór Kurcewiczów opisany na kartach “Ogniem i mieczem”

Galeria kilka zdjęć

Sekcja z ikonkami

Lorem ipsum

Lorem ipsum

Lorem ipsum

Lorem ipsum

Lorem ipsum

Sekcja slider

Imprezy integracyjne

Pikniki firmowe

Wigilie

Targi i pokazy

Sekcja ze zdjęciem w tle i napisy środek

Lorem ipsum dolor

kolumny foto tytuł i link

Przygotowanie
oferty dla firm

Organizacja
wesela i imprezy

Oferta naszej
restauracji

Organizacja
targów

Newsletter

Bądź na bieżąco i otrzymaj 10% rabatu

Trwa wysyłanie wiadomości

Formularz nie został wysłany

Dziękujemy!

Wymagana zgoda